Spoločnosť JURMIS, s.r.o. poskytuje komplexné informácie o stavebných projektoch a zákazkách na Slovensku. Náš produkt RM – (Right Market) využívajú ako obchodný nástroj generálni dodávatelia, subdodávatelia, investori, developeri, organizátori a v neposlednom rade aj architektonické a projekčné spoločnosti.
Nbit je dynamická a rozvíjajúca sa spoločnosť. Ponúka komplexné it- riešenia, výpočtovú a kancelársku techniku a komplexnú starostlivosť o klienta. Medzi ponúkané produkty a služby patrí : leasing výpočtovej techniky, nákup na splátky, štrukturovaná kabeláž, servis výpočtovej techniky, živé prenosy podujatí cez web, prenájom projekčnej techniky a kamerové systémy.
Sport4life je internetový obchod, ktorý sa zameriava na športové potreby. Vybavenie pre zimné i letné športy, indoorové a outdoorové športy, bojové športy a iné. Jeho ponuka sa neustále rozširuje a hľadá to najlepšie riešenie pre vaše požiadavky.
STAUMAN stavebná agentúra je spoločnosťou s komplexnou ponukou služieb v oblasti prípravy a organizácie výstavby nízkoenergetických a pasívnych domov. Jej portfólio pokrýva výstavbu od inžinierskych sietí až po domy na klúč. Zabezpečuje taktiež kúpu stavebného pozemku, návrh financovania, prípravu pozemku na výstavbu RD, vypracovanie PD, stavebné povolenie, dizajn interiérov, sťahovacie a upratovacie služby, ako aj správu nehnuteľností.
Projekt DOM SNOV - dom na kľúč za cenu o akej ste snívali pripravila spoločnosť BAU holding, s.r.o. Spoločnosť BAU holding je stavebná spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti stavebníctva so zameraním na výstavbu nízkoenergetických rodinných domov, realizáciu interiérov, technologických a vodárenských objektov. Súčasne je aj výrobcom hotových nízkoenergetických rodinných domov s vlastnými výrobnými halami.